Volné pozice pro manažery a specialisty

Naším zákazníkem je celosvětový lídr v dodávkách hluboko tažených a střižených dílů z kovu. Od založení v roce 1931 je firma v držení jedné rodiny a zaměstnává dnes více jak 800 zaměstnanců. Jako společnost zaměřená na zákazníka vyvíjí, vyrábí a dodává širokou paletu dílů pro automobilový, elektronický a spotřební průmysl. Pro svůj závod v Hradci Králové hledá náš zákazník osobnost orientovanou na řízení projektů, podnikatelsky smýšlející a jednající.

/images/MBV-Logo-GlobeOnly32.png

Vedoucí prodeje

Vaším zásadním cílem je bezproblémové zajištění odbytu. Těžištěm Vaší práce bude odkrývání nového, dosud nezpracovávaného potenciálu na trhu a vyvíjení efektivních řešení pro potenciální zákazníky. Vaše úkoly zahrnují akvizici nových zákazníků, starost o stávající klienty v Česku i zahraničí, až po řízení podřízených. Budete také odpovědný za samostatné vypracování odbytové strategie, jakož i za její prosazování.

Požadujeme

Máte vzdělání technického směru a několikaletou zkušenost v odbytu, v ideálním případě ve strojírenství. Očekáváme analytické myšlení, samostatnost, komunikativnost, loajalitu a schopnost prosadit se. Dobré znalosti němčiny slovem i písmem jsou bezpodmínečně nutné, znalosti angličtiny výhodou. Časová a místní flexibilita jsou na této zajímavé pozici s možností osobního a profesního růstu podmínkou. Rádi si pohovoříme i s uchazeči s odpovídající kvalifikací z tzv. „druhé řady", kteří se chtějí dále důsledně rozvíjet.

Nabízíme

Odpovídá-li Váš profil našim požadavkům, rádi Vás osobně poznáme. Prosím, zasílejte Vaše kandidatury včetně životopisu, fota, kopií dosažené kvalifikace, požadavku na Vaše finanční ohodnocení, jakož i s termínem možného nástupu – pod číslem 1277 na naši adresu. Zajišťujeme Vám důvěrné zacházení s Vašimi podklady.


Kontaktujte nás

MBV International, s.r.o.

K Botiči 1453/6, 101 00 Praha 10

Tel.
+420 271 745 210
Fax
+420 271 745 132
Mobil
+420 602 232 509
Email
office@mbv-inter.com
Kontaktujte nás »