Volné pozice pro manažery a specialisty

Náš klient patří k předním českým společnostem v oblasti recyklování surovin. Na základě přísné orientace na budoucnost, ekonomické stability, odpovídajícího technologického vybavení a kvalifikovaných zaměstnanců je tato firma spolehlivým partnerem pro své dodavatele. K posílení týmu jeho managementu hledáme dynamickou, samostatnou osobnost se zkušeností v oboru nebo v obchodu s kovy či papírem.

/images/MBV-Logo-GlobeOnly32.png

Regionální vedoucí Severní Čechy

Vaším nejdůležitějším úkolem bude bezproblémové vedení a řízení závodu ve svěřené oblasti s 50-70 zaměstnanci. Závod budete pozitivně rozvíjet na základě Vašich vynikajících odborných znalostí a v součinnosti s vedením společnosti. Těžištěm Vaší práce bude vedle zajištění hladkého chodu a optimalizace každodenních operací také obstarávání surovin. Zvláště od Vás budou očekávány impulsy ke zlepšování ekonomických ukazatelů jakož i vedení spolupracovníků. K dosažení tohoto cíle a úspěšnému řešení úkolů od Vás očekáváme připravenost se na začátku intenzivně a co nejrychleji zapracovat do interních postupů, abyste si mohl vybudovat solidní technické a obchodní kompetence.

Požadujeme

Požadujeme minimálně středoškolské vzdělání technického nebo obchodního směru a min. 5 let zkušeností na vedoucí pozici, jakož i praktické znalosti surovin jako je papír a plasty nebo kovový šrot. Očekáváme analytické myšlení, samostatnost, komunikativnost, loajalitu a schopnost prosadit se. Znalosti cizích jazyků (angličtina/němčina) jsou předností, nikoliv však nutností. Nejdůležitější vlastností je radost z úspěšného vedení závodu.

Nabízíme

Požadujeme minimálně středoškolské vzdělání technického nebo obchodního směru a min. 5 let zkušeností na vedoucí pozici, jakož i praktické znalosti surovin jako je papír a plasty nebo kovový šrot. Očekáváme analytické myšlení, samostatnost, komunikativnost, loajalitu a schopnost prosadit se. Znalosti cizích jazyků (angličtina/němčina) jsou předností, nikoliv však nutností. Nejdůležitější vlastností je radost z úspěšného vedení závodu. Pro tyto úkoly hledáme odolnou a kreativní osobnost, která je orientovaná na vytrvalé prosazování svých cílů. Máte-li to správné „nasazení", rádi Vás osobně poznáme.


Kontaktujte nás

MBV International, s.r.o.

K Botiči 1453/6, 101 00 Praha 10

Tel.
+420 271 745 210
Fax
+420 271 745 132
Mobil
+420 602 232 509
Email
office@mbv-inter.com
Kontaktujte nás »