Volné pozice pro manažery a specialisty

Naším klientem je dceřiná společnost velké německé strojírenské firmy se sídlem v okrese Ústí nad Orlicí, která je významným výrobcem ložiskových kroužků, různých výkovků, přírub apod. pro tuzemské i zahraniční odběratele. Zásadním znakem společnosti je přísná orientace na přání zákazníků a na rozvíjení tvůrčích schopností svých zaměstnanců. Pro tento závod s 200 zaměstnanci hledáme zkušenou osobnost na pozici:

/images/MBV-Logo-GlobeOnly32.png

Projektový manažer Východní Čechy

Vaším hlavním úkolem bude řízení zakázky od jejího založení do systému, přes realizaci až po expedici, kontrola průběhu výroby zakázky, spolupráce s ostatními odděleními (kvalita, technologie, kontrola apod.), vedení a koordinace cca 10 pracovníků a kontakt se zákazníky.

Požadujeme

Ideálním kandidátem je samostatná, dynamická a rozhodná osobnost s technickým vzděláním a praxí z prostředí společnsti působící v oblasti průmyslové výroby. Požadujeme SŠ/VŠ vzdělání technického směru, dobrou znalost německého jazyka, koncepční a strategické myšlení, dobré organizační dovednosti a manažerské schopnosti.

Nabízíme

Nabízíme hlavní pracovní poměr v prosperující společnosti se zahraničním kapitálem a možnost seberealizace.


Kontaktujte nás

MBV International, s.r.o.

K Botiči 1453/6, 101 00 Praha 10

Tel.
+420 271 745 210
Fax
+420 271 745 132
Mobil
+420 602 232 509
Email
office@mbv-inter.com
Kontaktujte nás »